PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34055}

Kroniki Seinfelda

Seinfeld
7,8 5 053
oceny
7,8 10 1 5053
Kroniki Seinfelda
powrót do forum serialu Kroniki Seinfelda

Irytujący Kramer

ocenił(a) serial na 8

Jestem na trzecim sezonie , oglądam pierwszy raz w życiu dzięki Netflix i o ile serial jako tako lubię, to strasznie irytuje mnie postać Kramera. Czy ktoś jeszcze uważa, że ten gość jest śmieszny na siłę? Porównując go na przykład do takiego Lowell'a ze Skrzydeł czy innych przygłupów z legendarnych sitcomów gość wypada moim zdaniem blado. W zasadzie mogłoby go nie być i serial nic by w moich oczach nie stracił. Całą robotę robią George, Jerry i Elaine.

ocenił(a) serial na 10
valthemar

Poczekaj, jeszcze go pokochasz :-)

juma1989

To prawda :)

ocenił(a) serial na 9
valthemar

Ja lubię Kramera, z jego nerwicą i wariactwami. Swoim stylem bycia przypomina mi nieco Phoebe Buffay z Przyjaciół.

ocenił(a) serial na 10
kubakupa

A ja uważam że z każdym sezonem Kramer staje sie najbardziej normalny z całej grupki. Na początku faktycznie był dziwny, ale teraz przy 9 sezonie najbardziej go lubię za autentyczność jego postaci. Ciekawe czy autor pierwszego wpisu też zmienił zdanie?

valthemar

Kramer w pierwszych sezonach gra jakby był hipsterem z zespołem Downa i faktycznie jest to irytujące. Na szczeście z czasem jest coraz lepiej i w najlepszych sezonach (czyli 8/9) kiedy humor staje się bardziej abstrakcyjny i lekko muśnięty surrealizmem Kramer jest numerem 1

ocenił(a) serial na 4
michalzlodzi

Ja tam do końca go znielubiłem...

ocenił(a) serial na 9
valthemar

Albo jesteś na zbyt wczesnym etapie serialu, albo go po prostu nie czaisz. Kramer jest tu postacią niby poboczną, ale jednak kluczową i spina całość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones